دوشنبه , 12 خرداد 1399
Home » اخبار » قیمت و زمان عرضه آیفون ایکس؛ گرانترین گوشی اپل!
iphone-x-price

قیمت و زمان عرضه آیفون ایکس؛ گرانترین گوشی اپل!

بیش از یک ماه از معرفی آیفون ایکس می‌گذرد. اپل در رویداد 10 سالگی تولید آیفون از سه گوشی جدید خود یعنی آیفون ، آیفون 8 پلاس و آیفون ایکس رونمایی کرد. آیفون 8 و 8 پلاس چند روز پس از معرفی در سراسر جهان عرضه شدند و در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفتند.

iphone-x

اما عرضه آیفون ایکس با تاخیر همراه بود . طبق جدیدترین خبرها تا 4 روز دیگر پرچمدار جدید اپل در سراسر جهان عرضه خواهد شد. اپل اعلام کرد ارسال آیفون ایکس برای افرادی که این گوشی را پیش خرید کرده بودند از روز 3 نوامبر آغاز خواهد شد. در سایر کشورها نیز از همین روز عرضه آیفون 10 به تدریج آغاز خواهد شد.

نکته‌ای که برای بسیاری از مردم در سراسر جهان اهمیت زیادی دارد، قیمت این گوشی است. آیفون ایکس گرانترین آیفون ساخت اپل تاکنون است. در مراسم رونمایی ، قیمت نسخه 64 گیگ این گوشی 999 دلار و قیمت نسخه 256 گیگابایتی آن 1149 دلار اعلام شد. در روزهای اخیر قیمت عرضه آیفون ایکس در برخی کشورهای دیگر نیز اعلام شده که در ادامه به آن می‌پردازیم.

999 پوند قیمتی است که اپل برای نسخه 64 گیگابایتی آیفون ایکس در انگلستان در نظر گرفته که بسیار بیشتر از قیمت 999 دلاری این گوشی در آمریکا می‌باشد. این بدان معنی است که قیمت پرچمدار جدید اپل در نقاط مختلف جهان متفاوت است. در کشور ما که این کمپانی آمریکایی نمایندگی رسمی ندارد، در روزهای ابتدایی عرضه آیفون ایکس، قیمت مشخصی برای آن وجود نخواهد داشت و احتمالا شاهد قیمت‌های نجومی خواهیم بود.

شاید بهترین ملاک برای تخمین قیمت آیفون ایکس در ایران، قیمتی باشد که اپل برای عرضه آیفون ایکس در کشورهای حاشیه خلیج فارس در نظر گرفته است. نسخه 64 گیگ آیفون ایکس با قیمتی در حدود 1110 دلار در کشورهای عربی از جمله امارات عرضه خواهد شد. احتمالا در ایران نیز شاهد عرضه پرچمدار جدید اپل با قیمتی در همین حدود باشیم.


درباره vahid kavousi

در همین رابطه...

iphone-se2-1

مشخصات، قیمت و تاریخ رونمایی از آیفون SE2

اپل ممکن است یک نسخه نهایی از سری آیفون SE خود معرفی کند. با رونمایی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *