پنج شنبه , 19 تیر 1399
Home » اخبار » عکس‌های منتسب به Moto X 2016

عکس‌های منتسب به Moto X 2016

بعد از درز اطلاعات مربوط به گوشی Moto G 2016 این بار عکس‌هایی از گوشی Moto X 2016 با بدنه‌ی تمام فلزی منتشر شده است. دو منبع معتبر ایولیکس و هلوموتو عکس‌هایی از گوشی جدید موتورولا منتشر کرده‌اند که قرار است پرچمدار بعدی این شرکت باشد.

8-3

وجود این حجم از اخبار غیر رسمی از محصولات معرفی نشده موتورولا شاید نشان از تغییر روند تولید گوشی‌ها و همکاری شرکت لنوو برای ساخت آنها باشد. البته تغییرات بوجود آمده در طراحی Moto X هم بیانگر این موضوع هستند. ساخت فلزی موتو ایکس جدید یک پیشرفت خیلی خوب محسوب می‌شود اما باید دید قیمت این دستگاه هم در همان حدودی که طرفداران آن راضی بودند باقی خواهد ماند؟ در پشت بدنه این دستگاه لنز بزرگ دوربین و اسپیکرهای این گوشی را می‌بینیم. گوشی‌های موتورولا قبلا یکی از طرفداران اسپیکرهای روی صفحه نمایشگر بودند اما دیگر با مشارکت لنوو خبری از این موضوع نیست.

8-1

پایین بدنه‌ی موتو ایکس جدید فاصله‌ی زیادی تا صفحه‌ی نمایشگر دارد که در این بین یک دکمه همراه با سنسور تشخیص اثر انگشت قرار داده شده است. در چهار طرف نمایشگر این گوشی ۴ سنسور دیده می‌شود که از آنها برای روشن کردن گوشی توسط برگرداندن آن استفاده می‌شود. هنوز صبحتی در مورد زمان معرفی رسمی و عرضه‌ی این گوشی نشده اما گمان می‌رود تابستان زمان خوبی برای این مقصود باشد.

8-2


درباره میلاد حیدری

در همین رابطه...

iphone-se2-1

مشخصات، قیمت و تاریخ رونمایی از آیفون SE2

اپل ممکن است یک نسخه نهایی از سری آیفون SE خود معرفی کند. با رونمایی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *